Firma "Be-Jot" Naprawa Konserwacja Montaż Dźwigów


Firma "Be-Jot" Naprawa Konserwacja Montaż Dźwigów to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na polskim rynku nieprzerwanie od 1968 roku. W początkowym okresie działalności naszej firmy zajmowaliśmy się głównie dostawami i montażem urządzeń dla przemysłu: wciągniki i suwnice, jednak od 1991 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o dźwigi osobowe dla budownictwa mieszkaniowego, a od 2000 roku także o windy oraz różnego typu platformy dla osób niepełnosprawnych (o wznoszeniu pionowym, przyschodowe o torze jazdy prostym i krzywoliniowym). Oprócz działań związanych z montażem i obsługą urządzeń dźwigowych (windy osobowe, towarowe, platformy dla osób niepełnosprawnych, urządzenia dźwigowe dla przemysłu), zajmujemy się również budowa szybów dźwigowych w konstrukcji betonowej jak i stalowej.


Posiadamy pogotowie dźwigowe działające 24h na dobę, które w krótkim czasie usuwa ewentualne awarie. Dysponujemy częściami zamiennymi wszystkich montowanych przez nas urządzeń.

Współpracujemy z rodzimymi jak i europejskimi firmami z naszej branży. Naszą działalność prowadzimy głównie na terenie województwa: małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego oraz świetokrzyskiego. Podejmujemy się także prac w innych częściach naszego kraju.

Posiadamy uprawnienia do naprawy, montażu, wytwarzania i modernizacji urządzeń dźwigowych nadane przez Urząd Dozoru Technicznego .


Firma "Be-Jot" Naprawa Konserwacja Montaż Dźwigów Sp. z o.o. tel.: 123 56 56 56, e-mail: firma@be-jot.com.pl,  tel. alarmowy 24h: +48 606 930 400