Montaż wind


W Be-Jot realizujemy profesjonalny montaż wind zarówno w nowych budynkach na wczesnych etapach ich powstawania, jak i w istniejących budynkach, dzięki czemu usuwamy istniejące bariery architektoniczne. Wszyscy nasi monterzy posiadają niezbędne kwalifikacje, duże doświadczenie i stosowne uprawnienia, aby zrealizować usługi na najwyższym poziomie z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. Poza wyspecjalizowanym zespołem dysponujemy też profesjonalnym sprzętem, umożliwiającym sprawne i fachowe przeprowadzanie prac instalacyjnych. W Be-Jot zawsze pracujemy szybko i efektywnie, terminowo realizując powierzone nam zadania, o czym przekonały się już dziesiątki klientów.

Nasze usługi obejmujące montaż wind realizujemy na terenie całej Polski. Pracujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. Podejmujemy się instalacji wind niezależnie od wielkości budynku, liczby kondygnacji i innych warunków technicznych. Równie sprawnie instalujemy małe windy serwisowe, różnego typu windy osobowe, jak i duże windy towarowe. Realizujemy nawet nietypowe zlecenia, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych usługą profesjonalnego montażu wind i innych usług dostępnych w naszej ofercie do kontaktu. Na pewno zaproponujemy odpowiednie opcje w korzystnych cenach.


Montaż wind w nowych budynkach

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie montażu dźwigów w nowych budynkach, zarówno mieszkalnych, jak i w firmach i obiektach użyteczności publicznej. Instalujemy windy osobowe i dźwigi towarowe, dobierając typ wind do sposobu ich użytkowania i funkcji, które mają pełnić. Oczywiście zaplanowanie montażu wind na jak najwcześniejszym etapie realizacji inwestycji pozwala wybrać najlepsze rozwiązania i odpowiednio przygotować się do przeprowadzenia prac związanych z montażem dźwigów, tak aby minimalizować potrzebny na realizację czas i redukować koszty. Dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy udzielą szczegółowych informacji i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązania, tak aby nasi monterzy mogli przeprowadzić prace instalacyjne szybko i sprawnie.


Montaż wind w istniejących budynkach

Poza montażem wind w nowych budynkach przeprowadzamy montaż wind w budynkach istniejących. Realizując usługę montażu dźwigów w istniejących budynkach umożliwiamy zarówno montaż wind wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz obiektu. W pierwszym przypadku możemy wykorzystać istniejący szyb lub potrzebny szyb wykonać. Druga opcja jest optymalna w sytuacji, gdy nie wskazana jest ingerencja w powierzchnię użytkową wnętrza budynku. Z racji tego, że każdy budynek ma własną specyfikę to do realizacji każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z zachowaniem najwyższej staranności. Dbamy też o to, by montaż wind przeprowadzany w istniejących budynkach w jak najmniejszym stopniu zakłócał przeprowadzanie innych prac remontowych i budowlanych lub codzienne funkcjonowanie obiektu.

Profesjonalny montaż wind jest gwarancją cichej, płynnej i bezawaryjnej pracy urządzeń przez lata. Usług realizowane przez Be-Jot Windy Kraków dają pewność, że zamontowane urządzenia dźwigowe spełnią wymogi techniczne, a także zaspokoją oczekiwania użytkowników względem estetyki. Dlatego warto zdać się na nasze umiejętności i doświadczenie, zarówno w zakresie montażu wind, jak i innych usług realizowanych przez naszą firmę, takich jak serwis urządzeń dźwigowych czy pogotowie dźwigowe. Zapraszamy do nawiązania współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

Oferta urządzeń dźwigowych:


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń


Oferta wind, platform dźwigowych

Windy osobowe

Oferta wind, platform dźwigowych

Windy towarowe

Oferta wind, platform dźwigowych

Platformy dźwigowe

windy

Montaż wind

windy

Konserwacja wind

Firma "Be-Jot" Naprawa Konserwacja Montaż Dźwigów Sp. z o.o. tel.: 123 56 56 56, e-mail: firma@be-jot.com.pl,  tel. alarmowy 24h: +48 606 930 400