Windy towarowe

W ofercie firmy Be-Jot Windy Kraków oferujemy szeroki wybór wind towarowych, które znajdują szerokie zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej. Są to dźwigi towarowe małe takie jak:

  • dźwigi kuchenne,
  • dźwigi serwisowe,

oraz dźwigi towarowe duże takie jak:

  • dźwigi towarowe dla firm produkcyjnych,
  • dźwigi samochodowe/parkingowe.

Stosownie do potrzeb naszych klientów w firmie Be-Jot Windy Kraków dostarczamy windy towarowe dostosowane do potrzeb naszych klientów, zarówno odpowiednio do specyfiki branży, jak i do rodzaju transportowanych ładunków. Dysponujemy różnymi rozwiązaniami, dzięki czemu można dopasować windy towarowe do konkretnych zastosowań z uwzględnieniem zarówno wymaganego udźwigu, typowych gabarytów przewożonych towarów, jak i sposobu ich załadunku.

Proponowane przez nas dźwigi towarowe umożliwiają łatwe transportowanie dowolnego typu ładunków pomiędzy kondygnacjami budynków, przy minimalnym nakładzie pracy w zakresie obsługi. Są to urządzenia bezpieczne i przyjazne w codziennym użytkowaniu.

Windy kuchenne

Wśród oferowanych przez nas rozwiązań dużą popularnością cieszą się windy kuchenne, które służą do przewozu żywności w restauracjach, barach, stołówkach i innych lokalach gastronomicznych. Są one nieocenioną pomocą zarówno w trakcie codziennej pracy, jak i przy obsłudze imprez okolicznościowych. Tego typu windy kuchenne sprawdzają się także w hotelach, szpitalach i w innych obiektach, gdzie potrawy oraz kuchenne akcesoria są transportowane w dużych ilościach.

Każda z wind kuchennych, podobnie jak innych małych wind serwisowych, posiada szereg funkcjonalnych opcji. Wśród nich są standardowe i opcjonalne rozwiązania, w tym sygnalizacja świetlna oraz system dźwiękowy. Poszczególne dźwigi różnią się też rodzajem zastosowanego napędu, sposobem wykończenia, typem drzwi itp., dzięki czemu można dostosować montowany dźwig do własnych potrzeb i możliwości finansowych.

Polecamy także inne małe dźwigi serwisowe, które są wykorzystywane między innymi do przewozu książek w bibliotekach, dokumentów w biurach, urzędach i bankach, drobnych towarów w sklepach i magazynach, bielizny pościelowej w hotelach i pralniach czy też instrumentów medycznych w placówkach służby zdrowia. Chętnie zaproponujemy odpowiedni dźwig serwisowy do konkretnych zastosowań.

Nowoczesne dźwigi towarowe

Jednym z naszych flagowych urządzeń są duże dźwigi towarowe, które znajdują zastosowanie między innymi w zakładach produkcyjnych i w magazynach. Solidne i wszechstronne konstrukcje umożliwiają transport wielkogabarytowych ładunków na duże wysokości, podnosząc bezpieczeństwo, wydajność i komfort pracy. Bez problemu można je załadowywać towarami transportowanymi między innymi z pomocą ręcznych wózków paletowych i wózków widłowych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i proponujemy optymalne rozwiązania biorąc pod uwagę udźwig, optymalną prędkość, odpowiednie wymiary kabiny, umiejscowienie maszynowni, strony załadunku (kabiny nieprzelotowe i przelotowe) i wiele innych kryteriów.

Ręczne przenoszenie towarów pomiędzy kondygnacjami budynków jest nieefektywne, niebezpieczne i nieopłacalne. Oferując windy dostarczamy dużo lepszą i bardziej opłacalną alternatywę. Dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, jak również do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące dźwigów towarowych dostępnych w naszej ofercie. Działamy na terenie całej Polski.Przykładowe zdjęcia dźwigów towarowych :

Oferta urządzeń dźwigowych:


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń


Oferta wind, platform dźwigowych

Windy osobowe

Oferta wind, platform dźwigowych

Windy towarowe

Oferta wind, platform dźwigowych

Platformy dźwigowe

windy

Montaż wind

windy

Konserwacja wind

Firma "Be-Jot" Naprawa Konserwacja Montaż Dźwigów Sp. z o.o. tel.: 123 56 56 56, e-mail: firma@be-jot.com.pl,  tel. alarmowy 24h: +48 606 930 400