Dźwigi osobowe

W firmie Be-Jot Windy Kraków oferujemy dźwigi osobowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Oferujemy windy osobowe, w tym windy dla osób niepełnosprawnych, montowane wewnątrz oraz na zewnątrz wielokondygnacyjnych budynków, tak aby funkcjonalnie i estetycznie wykorzystać dostępną przestrzeń. W razie konieczności proponujemy odpowiednie opcje dla nietypowych wymagań użytkowych i architektonicznych, również w miejscach z ograniczoną przestrzenią lub dużym zróżnicowaniem poziomów. Wśród parametrów które możemy dostosowywać są między innymi:

  • typy dźwigów – elektryczne lub hydrauliczne,
  • wielkość kabiny,
  • rodzaje dojścia – jednostronne, dwustronne lub trójstronne,
  • prędkość pracy dźwigów,
  • rodzaje kabin – wykonanie standardowe, stal malowana, panele drewnopodobne, szkło w ramach, inox i inne,
  • panele sterowania z wymaganymi opcjami według potrzeb, w tym przyciski otwierania i zamykania drzwi, obsługi wentylatora i inne,
  • umiejscowienie maszynowni – pod, nad lub obok szybu,
  • wykonanie dodatków – lustra, poręcze i inne,
  • instalacja dodatkowych funkcji – systemy informacji głosowej, kurtyny świetlne i inne.

Zawsze staramy się dostosować ofertę na sprzedawane dźwigi osobowe, biorąc pod uwagę zarówno aspekty techniczne, jak i możliwości finansowe naszych klientów oraz zakładany przez nich budżet. Bierzemy pod uwagę między innymi przeznaczenie windy, natężenie ruchu, liczbę przystanków, nośność, prędkość i wiele innych parametrów. Priorytetem jest też dla nas komfort i bezpieczeństwo użytkowników wind, dlatego stawiamy tylko i wyłącznie na sprawdzone, nowoczesne technologie. Dzięki temu windy pracują cicho i płynnie, gwarantują precyzyjnie zatrzymywanie się i intuicyjną obsługę. Dokładamy też starań, by nasze windy były dostępne w konkurencyjnych cenach i by były energooszczędne, a tym samym tanie w eksploatacji. Dążymy też do tego, aby oferowane dźwigi były łatwe i szybkie w montażu, a także by zapewniały długą żywotność, a ich użytkownicy mieli w razie potrzeby bezproblemowy dostęp do części zamiennych. W ten sposób windy osobowe mogą pracować wydajnie i bezawaryjnie przez wiele lat.

Oferowane przez nas dźwigi osobowe znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, a także w hotelach, placówkach medycznych, biurach, obiektach sportowych, w centrach handlowych i w wielu innych budynkach użyteczności publicznej. Inwestycja w windę to nie tylko gwarancja komfortu dla użytkowników, ale też wyższy prestiż nieruchomości. Dostępne w naszej ofercie windy osobowe to wysokiej jakości, całkowicie bezpieczne rozwiązania, szybkie i sprawne mechanizmy, estetyczny wygląd kabin, jak również duża elastyczność pod względem konfiguracji. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy, którzy udzielą szczegółowych informacji na temat dostępnej oferty i odpowiedzą na wszelkie pytania z nią związane. Wspólnie z pewnością wybierzemy optymalne rozwiązanie do każdego budynku. Zawsze można liczyć na nasze fachowe doradztwo.Przykładowe zdjęcia wind osobowych :

Oferta urządzeń dźwigowych:


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń


Oferta wind, platform dźwigowych

Windy osobowe

Oferta wind, platform dźwigowych

Windy towarowe

Oferta wind, platform dźwigowych

Platformy dźwigowe

windy

Montaż wind

windy

Konserwacja wind

Firma "Be-Jot" Naprawa Konserwacja Montaż Dźwigów Sp. z o.o. tel.: 123 56 56 56, e-mail: firma@be-jot.com.pl,  tel. alarmowy 24h: +48 606 930 400